| Naam | Mini desktop-airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Naam | Draagbare Mini Mist AC |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 180 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |