| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| Stroombron | 1 |
| Koelen/verwarmen | 400G QSFP-DD SR8 |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Outdoor AC-unit draagbaar |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Persoonlijke draagbare AC-eenheid |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |