| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Naam | Mini Mist-luchtkoeler |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Draagbare AC voor campers |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |