| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Spanning | 220V, 110V |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 180 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | draagbare airconditioner |
|---|---|
| Spanning (V) | 220,110 |
| Vermogen (W) | 490 |
| Gebruik | Kamer, auto, vergaderruimte, camper / tent, kantoor |
| Stroombron | Elektrisch, zonne-energie |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |