| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| نوع مبرد | R410A |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| جریان هوا | 180 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | دستگاه تهویه مطبوع قابل حمل |
|---|---|
| ولتاژ (V) | 220,110 |
| توان (W) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| منبع تغذیه | 220 ولت AC / 110 ولت AC |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| جریان هوا | 165 CFM |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |