| نام | کولر گازی پرتابل کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 490 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |
| نام | تهویه مطبوع پرتابل کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110,12V,24V |
| توان (w) | 500 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت، AC 110 ولت |
|---|---|
| وزن | 13 کیلوگرم |
| قدرت امتیازی | 280 وات |
| ظرفیت خنک کننده | 2200BTU |
| سطح نویز | 45 دسی بل |
| نوع کنترل | تهویه مطبوع چادر کمپینگ |
|---|---|
| جریان هوا | 400 CFM |
| تایپ کنید | کولر گازی اسپلیت |
| سطح نویز | 45 دسی بل |
| وزن ناخالص | 15 کیلوگرم |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| وزن خالص | 13 کیلوگرم |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| وزن ناخالص | 15 کیلوگرم |
| نام | کولر گازی قابل حمل فشرده |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی پرتابل |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220,110 |
| توان (w) | 420 |
| استفاده کنید | اتاق، ماشین، اتاق جلسه، RVS / چادر، دفتر |
| منبع تغذیه | برقی |