| Ονομα | Φορητό Κλιματιστικό Camping |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Φορητά κλιματιστικά Camping |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Τύπος ελέγχου | κλιματιστικό μηχάνημα σκηνών στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Ροή αέρα | 400 CFM |
| Τύπος | Κλιματιστικό τύπου split |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μικτό βάρος | 15 κιλά |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Καθαρό βάρος | 13 κιλά |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Μικτό βάρος | 15 κιλά |
| Ονομα | Συμπαγές φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |