| İsim | Kamp Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Kamp Taşınabilir Klimalar |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Kontrol Tipi | Kamp çadırı klima |
|---|---|
| Hava akışı | 400 CFM |
| Tip | Split tip klima |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |
| Brüt ağırlık | <%0,6 |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Net ağırlığı | 13 kilo |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Brüt ağırlık | <%0,6 |
| İsim | Kompakt Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |