| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| güç kaynağı | Basınç |
|---|---|
| ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Dış Mekan |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Dış Mekan |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Ofis, Evcil Hayvan Evi |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |