| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| İşlev | Soğutma, Nem Alma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Mutfak |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 3 |
| Soğutma/ısıtma | Soğutma/ısıtma |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| Gürültü Seviyesi | SUS304 |