| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, namiot |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Funkcjonować | Chłodzenie, osuszanie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
|---|---|
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ruchliwość | Lekki z uchwytem do przenoszenia |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 3 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Chłodzenie/ogrzewanie |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Poziom hałasu | 45dB |