| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| Güç Kaynağı | 1 |
| Soğutma/ısıtma | 400G QSFP-DD SR8 |
| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Dış Mekan AC Ünitesi Taşınabilir |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Kişisel Taşınabilir AC Ünitesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |