| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Name | Portable Tent Air Conditioners |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Portable Outdoor Air Conditioners |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |