| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, γραφείο, σπίτι για κατοικίδια |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |
| πηγή ενέργειας | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Φορητότητα | Ελαφρύ με λαβή μεταφοράς |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, γραφείο, σπίτι για κατοικίδια |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, γραφείο, σπίτι για κατοικίδια |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |