| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Gerilim | 220V,110V |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | 180 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (V) | 220.110 |
| Güç (W) | 490 |
| Kullanmak | Oda, Araba, Toplantı Odası, RVS / Çadır, Ofis |
| Güç Kaynağı | Elektrik, Güneş |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |