| Naam | Draagbare kampeerairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Draagbare airconditioners voor kamperen |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Controletype | het kamperen tentairconditioner |
|---|---|
| Luchtstroom | 400 CFM |
| Type | Split-type airconditioner |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Bruto gewicht | 15 kg |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 490 Watt |
| Netto gewicht | 13 kg |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Bruto gewicht | 15 kg |
| Naam | Compacte draagbare airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |