| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Mini Draagbare Airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | T/T |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Draagbare airconditioning in slaapzaal |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Mini draagbare airconditioners |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Draagbare energiezuinige airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Buiten kamperen AC |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |