| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Naam | Draagbare tentairconditioners |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Draagbare buitenairconditioners |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Draagbare split-type airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |