| İsim | Mini Masaüstü Klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
|---|---|
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| İsim | Taşınabilir Mini Mist AC |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | 180 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Güç Kaynağı | Basınç |
|---|---|
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| Taşınabilirlik | Cam Şişe, Plastik Şişe |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| Isıtma Kapasitesi | 2000BTU |
| İsim | Taşınabilir Kompakt AC Ünitesi |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |