| İsim | Portatif Split Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Portatif Split Klimalar |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| İsim | Portatif Mini Split Klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | Portatif Mini Split Klimalar |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Net ağırlığı | 13 kilo |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Nominal Güç | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Brüt ağırlık | <%0,6 |
| İsim | kamp kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| Güç türü | AC, DC |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 220V,110V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Gerilim | 220V,110V |
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | 16°C ila 32°C |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |