| Name | Portable Split Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 12V,24V,48V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Split Air Conditioners |
|---|---|
| Rated Power | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 2 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Name | Portable Mini Split Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Mini Split Air Conditioners |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Rated Power | 490 Watts |
| Net Weight | 13 Kg |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Rated Power | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Gross Weight | 15 Kg |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Power (w) | 490 |
| Power Type | AC,DC |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |