| نام | کولر گازی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 12 ولت، 24 ولت، 48 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | کولر گازی مینی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی اسپلیت مینی قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| وزن خالص | 13 کیلوگرم |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| وزن ناخالص | 15 کیلوگرم |
| نام | کولر گازی کمپینگ |
|---|---|
| ولتاژ (v) | 220v/110v,12v,24v |
| توان (w) | 490 |
| نوع قدرت | AC، DC |
| منبع تغذیه | برقی، خورشیدی |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |