| Ονομα | Φορητό Σπλιτ Κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 12V, 24V, 48V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Φορητά Split κλιματιστικά |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ονομα | Φορητό Mini Split κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Φορητά Mini Split κλιματιστικά |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Καθαρό βάρος | 13 κιλά |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Μικτό βάρος | 15 κιλά |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| Τύπος ισχύος | AC, DC |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |