| İsim | Kampçılık soğutucusu |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Kamp Hava Soğutucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Açık Kamp Kliması |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Dış Mekan |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Isıtma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| İsim | Kamp Soğutucu AC |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Portatif Dış Mekan Kliması |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | Mini Hava Soğutucu Nemlendirici |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |