| Name | Camping AC Cooler |
|---|---|
| Voltage (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Camping Air Cooler |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Outdoor Camping AC |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 420 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Mosquito Net Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Heating |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Name | Camping Cooler AC |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Portable Outdoor Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |