| İsim | Mini Mist Hava Soğutucu |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Mutfak |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Dış Mekan |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Dış Mekan |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Kullanım | Oda, Araba, Çadır |
| Kapalı Makine Gürültüsü | > 50dB |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| Isıtma Kapasitesi | 2000BTU |
| Model NO. | 0~55°C |
|---|---|
| Çin Enerji Verimliliği Standardı | Seviye 2 |
| Soğutma/ısıtma | Yalnızca Soğutma |
| güç kaynağı | Elektrik |
| Güç türü | T/T |