| Ονομα | Mini Mist Air Cooler |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Κουζίνα |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Υπαίθριος |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
|---|---|
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ικανότητα θέρμανσης | 2000 BTU |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | M01 |
|---|---|
| Κινέζικο πρότυπο ενεργειακής απόδοσης | Επίπεδο 2 |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |