| Naam | Mini Mist-luchtkoeler |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, keuken |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, tent |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Model-NR. | M01 |
|---|---|
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |