| Nazwa | Minichłodnica powietrza mgła |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, kuchnia |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pomieszczenie |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, na zewnątrz |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, na zewnątrz |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, samochód, namiot |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Wydajność grzewcza | 2000BTU |
| Nr modelu | M01 |
|---|---|
| Chińska norma efektywności energetycznej | Poziom 2 |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Rodzaj zasilania | AC |