| İsim | cibinlik AC |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2200BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V, AC 110V |
| Ağırlık | 13 kilo |
| Nominal Güç | 280W |
| Soğutma Kapasitesi | 2500BTU |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | cibinlik klima |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | 12 kg |
| Hava akışı | 80 CFM |
| Garanti | 1 yıl |