| Naam | klamboe AC |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |