| İsim | Karavan Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | 51 mm |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Basınç |
| Ağırlık | <%0,6 |
| Hava akışı | SUS304 / SUS316L |
| Garanti | 1 yıl |
| İsim | Kamp Çadırı Klima Üniteleri |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | 500 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | kamp klima ünitesi |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | RV Küçük Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | bölünmüş taşınabilir klima |
|---|---|
| Güç Tüketimi | 490 Watt |
| Gerilim | 12V,24V,48V |
| Soğutma Kapasitesi | 5500BTU |
| Soğutucu Akışkan Tipi | R410A |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |
| İsim | mini klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | 420 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | RV Taşınabilir Klima |
|---|---|
| Gerilim (v) | 220,110,12V,24V |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | Elektrik |
| İsim | Kamp Soğutucu AC |
|---|---|
| Gerilim (v) | Sinüs ve Rastgele |
| Güç (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| kullanmak | Amerika |
| Güç Kaynağı | 1 |