| Name | Camper AC Units |
|---|---|
| Voltage (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Camping Tent AC Units |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Camping AC Unit |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | RV Small Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 12V,24V,48V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Mini Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Mini Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 420 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | RV Portable AC |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Camping Cooler AC |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |