| Naam | Camper AC-eenheden |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Campingtent AC-eenheden |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | camping AC-unit |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Kleine camper-airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Draagbare AC voor campers |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Campingkoeler AC |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |