5500BTU RV Draagbare AC Dual Voltage Zonne-elektrische Campingkantoor
Beschrijving:
Laat je niet misleiden door de grootte. Deze draagbare AC levert 5500 BTU koel- en verwarmingsvermogen, in staat om de temperatuur in minuten te verlagen of een koele ruimte snel op te warmen.
De energiezuinige compressor van 490W zorgt voor een snelle klimaatcontrole met een laag energieverbruik, zodat je comfortabel blijft zonder hoge elektriciteitsrekeningen.Het fungeert zelfs als ontvochtiger en ventilator, waardoor het een 4-in-1 werkpaard is voor elk seizoen.
Kenmerken:
Specificatie:
1.HS-code: 8415821000;
2Ondersteuning van ODM en OEM;
3Het kan worden gecombineerd met de certificaten die nodig zijn voor certificering;
| Nominaal vermogen | 490 W |
| Stroomvoorziening | 220V,110V |
| Koelcapaciteit | 5500 BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2200BTU |
| koelmiddel |
R410a/150g |
| Circulerende luchtvolume | 220 m3/h |
| Grootte van het product |
560*315*330 mm
|
| Verpakkingsmaat |
645*410*580 mm
|
| Gebruikbare oppervlakte | 10 m2 |
| Verpakkingsmethode van het product | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Accessoires | Hoofdeenheid + uitlaatpijp + afvoerpijp + adapter + handleiding + waterdichte stekker + afstandsbediening. |
|
Containerhoeveelheid
|
20GP (216 eenheden); 40GP/HQ (432 eenheden); 45HQ (488 eenheden) |
| Modus | Koeling/ontvochtiging/slaapmodus/luchttoevoer/krachtige modus/timing |
|
intelligent type
|
Buttonscherm, offline stem, afstandsbediening
|
|
Netto/bruto:
|
13 kg/16 kg
|
Voordeel:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()