| Name | Mini Desktop Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Power Consumption | 490 Watts |
|---|---|
| Voltage | 12V,24V,48V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Name | Portable Mini Mist AC |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 180 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Power Consumption | 490 Watts |
|---|---|
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Name | Portable Compact AC Unit |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |