| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Portable Split Type Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Fast Cooling Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Portable Mini Split Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Mini Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 420 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Quiet Small Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 420 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Split Mini Air Conditioners |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V,12V,24V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |