| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220v/110v, 12v, 24v |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Draagbare split-type airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Snelkoelende airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | KJ3241X1-BK1 SE4006P2 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Het kamperen airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Draagbare mini-split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Stille kleine airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Split-mini-airconditioners |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V, 12V, 24V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |