| Naam | Kleine slimme AC |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | Kleine slimme airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Naam | Kleine raam-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 280 Watt |
| Filtertype | Wasbaar muggennetfilter |
| Controletype | Afstandsbediening |
| Koelcapaciteit | 2000 BTU |
| Naam | Energiebesparende draagbare airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2000BTU |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | klamboe airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Naam | Airconditioners voor kleine kamers |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Gesplitste draagbare AC |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |