| Nazwa | Mały inteligentny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Nazwa | Mały inteligentny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Nazwa | Klimatyzator okienny do małego pokoju |
|---|---|
| Zużycie energii | 280 watów |
| Typ filtra | Zmywalny filtr z moskitierą |
| Typ sterowania | Zdalne sterowanie |
| Wydajność chłodzenia | 2000 BTU |
| Nazwa | Energooszczędny przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2000BTU |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Nazwa | Klimatyzatory do małych pomieszczeń |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Podzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |