| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220v/110v,12v,24v |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό τύπου split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Κλιματιστικό ταχείας ψύξης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 490 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Φορητό Mini Split κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | μίνι κλιματιστικό μηχάνημα |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Ήσυχο μικρό κλιματιστικό |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 420 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Μίνι κλιματιστικά Split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V, 12V, 24V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |