| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό τύπου split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Φορητό κλιματιστικό σύστημα split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | Μίνι κλιματιστικά Split |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V, 12V, 24V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ελέγχου | κλιματιστικό μηχάνημα σκηνών στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Ροή αέρα | 400 CFM |
| Τύπος | Κλιματιστικό τύπου split |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μικτό βάρος | 15 κιλά |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ονομα | Φορητά Split κλιματιστικά |
|---|---|
| Ονομαστική ισχύς | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | 16°C έως 32°C |
| Ονομα | Φορητή μονάδα AC χωριστή |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |
| Ονομα | διαιρούμενο φορητό κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 490 Watt |
| Δυναμικό | 220V, 110V |
| Ψυκτική ικανότητα | 5500 BTU |
| Τύπος ψυκτικού μέσου | R410A |