| نام | کولر گازی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی پرتابل سیستم اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | مینی کولر گازی اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت، 12 ولت، 24 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| مصرف برق | 490 وات |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| مصرف برق | 490 وات |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع کنترل | تهویه مطبوع چادر کمپینگ |
|---|---|
| جریان هوا | 400 CFM |
| تایپ کنید | کولر گازی اسپلیت |
| سطح نویز | 45 دسی بل |
| وزن ناخالص | 15 کیلوگرم |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| مصرف برق | 490 وات |
| نوع مبرد | R410A |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| نام | کولر گازی اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| قدرت امتیازی | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| محدوده دمای عملیاتی | 16 تا 32 درجه سانتی گراد |
| نام | واحد AC اسپلیت قابل حمل |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |
| نام | کولر گازی قابل حمل اسپلیت |
|---|---|
| مصرف برق | 490 وات |
| ولتاژ | 220 ولت، 110 ولت |
| ظرفیت خنک کننده | 5500BTU |
| نوع مبرد | R410A |