| Nazwa | Przenośny klimatyzator typu split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator typu Split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Miniklimatyzatory typu Split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V, 12 V, 24 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zużycie energii | 490 watów |
|---|---|
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Zużycie energii | 490 watów |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ sterowania | klimatyzator namiotowy |
|---|---|
| Przepływ powietrza | 400 CFM |
| Typ | Klimatyzator typu split |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Waga brutto | 15 kg |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Zużycie energii | 490 watów |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Nazwa | Przenośne klimatyzatory typu split |
|---|---|
| Moc znamionowa | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Zakres temperatur pracy | 16°C do 32°C |
| Nazwa | Przenośny dzielony moduł AC |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |