| Naam | Draagbare mini-split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Draagbare mini-split-airconditioners |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Draagbare Mini Split AC-eenheid |
|---|---|
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Split-mini-airconditioners |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V, 12V, 24V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
|---|---|
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Naam | Draagbare split-AC-units |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |