| Name | Portable Outdoor AC Unit |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 420 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Power Source | 220V AC/110V AC |
|---|---|
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Portability | Lightweight With Carry Handle |
| Name | Camping Cooler AC |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 490 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Name | Mini Office AC |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |