| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 5 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, keuken |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, keuken |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Verwarming |
| krachtbron | Elektrisch |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |
| Geluidsniveau | 45dB |
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Verwarmingscapaciteit | 2000BTU |
| Naam | Minikoeling AC |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2200BTU |