| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| China Energy Efficiency Standard | Level 5 |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Kitchen |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Kitchen |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Outdoor |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Heating |
| Power Source | Electrical |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Noise Level | 45 DB |
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
|---|---|
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Heating Capacity | 2000BTU |
| Name | Mini Cooling AC |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |