| Name | Small Outdoor Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 600 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 180 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Mosquito Net Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Portable Table Top Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 180 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | RV 12V Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110,12V,24V |
| Power (w) | 600 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical |
| Name | Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Voltage (v) | 220,110 |
| Power (w) | 500 |
| Use | Room,Car,Meetting Room,RVS / Tent,Office |
| Power Source | Electrical,Solar |
| Name | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Quiet Small Room Air Conditioners |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 15 Kg |
| Airflow | 165 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Car, Office, Pet House |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Power Type | AC |