| Ονομα | Μικρό Κλιματιστικό Εξωτερικού Χώρου |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 600 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 180 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | κουνουπιέρα κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Φορητό Επιτραπέζιο Κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 180 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Κλιματιστικό RV 12V |
|---|---|
| Τάση (v) | 220,110,12V,24V |
| Ισχύς (w) | 600 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Κλιματιστικό μηχάνημα στρατοπέδευσης |
|---|---|
| Τάση (v) | 220.110 |
| Ισχύς (w) | 500 |
| χρήση | Δωμάτιο, Αυτοκίνητο, Αίθουσα Συνεδριάσεων, RVS / Σκηνή, Γραφείο |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικά, Ηλιακά |
| Ονομα | Mini Air Cooler Humidifier |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Ήσυχα κλιματιστικά μικρού δωματίου |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 15 κιλά |
| Ροή αέρα | 165 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, γραφείο, σπίτι για κατοικίδια |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Τύπος ισχύος | AC |